Sok tłoczony na zimno to prawdziwy hit! Pokochaliśmy te napoje nie tylko ze względu na liczne właściwości tak korzystne dla naszego zdrowia, ale również za wspaniały orzeźwiający smak. Nasza historia z sokami, rozpoczął klasyczny sok jabłkowy tłoczony. Do jego przygotowania wykorzystujemy wyłącznie jabłka od lokalnych sadowników.

Soki tłoczone na zimno, regularnie spożywane, pomagają uzupełnić niedobory, które dotykają bardzo wiele osób – zwłaszcza w sezonie jesienno – zimowym , gdy dostępność świeżych owoców jest mocno ograniczona. Sok tłoczony na zimno, zachowuje większość witamin i mikroelementów. Oprócz tego soki tłoczone, to także wspaniały smak. W naszej ofercie największą popularnością cieszy się nie tylko sok jabłkowy tłoczony, ale również tak oryginalne smaki jak sok jabłkowy tłoczony z mango, czy pomarańczą. Jednak klasyczne smaki jak truskawka, porzeczka czy gruszka, nadal pozostają w modzie.

Soki tłoczone na zimno bez dodatków

Soki Wekowni to całkowicie naturalne soki, to 100% świeżych owoców, bez dodatku cukru! Podstawą każdego soku, jest sok jabłkowy tłoczony, do niego dodawane są inne soki tłoczone z owoców i tak powstają różne smaki naszych produktów. Soki owocowe, które stosujemy do nadania smaku końcowego produktu, to również sok tłoczony na zimno, bez dodatku cukru i składający się tylko z owoców.

Sok jabłkowy tłoczony jest sprzymierzeńcem układu odpornościowego, dzięki wysokiej zawartości witaminy C. Z uwagi na dużą zawartość błonnika pomaga oczyścić organizm z toksyn. Obecny w nim potas korzystnie wpływa na uregulowanie gospodarki wodno – elektrolitowej. Jabłka ponadto wykazują właściwości neutralizujące działania wolnych rodników, a co za tym idzie spowalnia procesy starzenia się skóry.

Sok jabłkowy tłoczony zawiera jedynie 30 kcla w 100 gramach, dlatego jest doskonałą alternatywą dla słodzonych, kolorowych produktów na bazie koncentratów, a także słodkich napojów gazowanych. To dobra wiadomość dla wszystkich osób dbających o zdrowie!

Naturalne soki owocowe – oferta sklepu Wekownia

W naszej ofercie soki tłoczone na zimno to już 6 produktów. Nieustannie powiększamy listę oferowanych soków. W Wekowni znajdziecie zarówno klasyczne smaki jak i bardziej egzotyczne wersje.

Sprawdź sklep internetowy Wekowni i kup soki tłoczone, które zasmakują Ci od pierwszego łyka!

Dostawy realizujemy zarówno w Polsce jak i do wybranych krajów na terenie Europy. Przesyłki wysyłamy w ciągu 24 h, a przy zakupach od 180 zł dostawa na terenie Polski – gratis!