Oferujemy gotowe dania wegetariańskie i dania wegańskie przygotowywane w oparciu o produkty dostarczające niezbędnych organizmowi składników odżywczych.

Gotowe dania wegetariańskie i wegańskie

Oferujemy dania wegetariańskie i dania wegańskie przygotowywane w oparciu o produkty dostarczające niezbędnych organizmowi składników odżywczych.
Dieta wegetariańska i wegańska staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej osób postanawia wyeliminować ze swojego jadłospisu mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom przygotowaliśmy szeroki wybór produktów, które będą idealnym urozmaiceniem codziennego menu każdego wegetarianina i weganina. Gotowe dania wegetariańskie i wegańskie przygotowujemy ze świeżych, najlepszej jakości składników. Gotowe dania poddajemy procesowi pasteryzacji, która pozwala wydłużyć ich termin przydatności oraz zachować walory smakowe i zapachowe.

Dania wegetariańskie prosto na stół

Nasze szybkie dania wegetariańskie przygotowujemy z zachowaniem zasad diety, której podstawą jest eliminacja produktów mięsnych. Oferujemy tradycyjne samki w postaci naturalnych dżemów, konfitur, tłoczonych soków, kremów z dyni pomidora czy kapusty z grochem a także bardziej wykwintne dania wegeteriańskie jak kimchi klasyczne, pastę z suszonych pomidorów i orzechów nerkowca oraz klasyczny humus. Gotowe dania wegetariańskie to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero uczą się kuchni opartej na produktach roślinnych i owocach, dla tych, które chcą urozmaicić swoje codzienne menu w dodatkowe wartości odżywcze dań bezmięsnych, a także osób, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków.

Dania wegańskie bez konserwantów

Dania wegańskie to posiłki, z których wyeliminowane są produkty mięsne oraz wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak: nabiał, jajka czy nawet miód. Jest to dieta wymagająca, której stosowanie (przynajmniej w początkowej fazie) bywa dla wielu osób kłopotliwe. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w której skład wchodzą gotowe dania wegańskie przygotowane według zasad diety wegańskiej. Bazując na swoim doświadczeniu i bogatej wiedzy wiemy, w jaki sposób przygotować takie posiłki, by oprócz walorów smakowych dostarczyły również ważnych składników odżywczych.