W naszej ofercie znajdziecie pełne smaku i aromatu gotowe zupy w słoikach, które są idealnym pomysłem na szybki i przede wszystkim zdrowy obiad. Pyszny barszcz czerwony, tradycyjna zalewajka, a może pikantna zupa z sandacza i jesiotra?

Zupy w słoikach

Uczta dla podniebienia każdego smakosza. Stawiamy na tradycyjne smaki, jak również smaki kuchni światowych. W naszej ofercie (oprócz wcześniej wymienionych znajdziesz również pyszne gotowe zupy krem z dyni, pomidorów lub buraków, flaki i żurek.

Gotowe zupy w słoikach bez konserwantów

Pyszne domowe zupy gotowe doskonałe na wyjazd, prezent czy twój dzień bez pomysłu na obiad. Przygotowywane przez nas posiłki to gotowe zupy do podgrzania. Oszczędzasz czas przeznaczony na gotowanie, sprzątanie i masz gwarancję, że obiad będzie smaczny. Nasze potrawy przygotowujemy z sercem i dbamy o to, by oprócz walorów smakowych zawierały także składniki odżywcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania twojego organizmu.

Wyśmienite zupy w słoikach – sklep Wekownia

Dlaczego właśnie nasze gotowe zupy w słoikach? Jesteśmy pasjonatami gotowania, wydobywania smaków i aromatów potraw. Jesteśmy tym, co jemy, dlatego nasze zupy gotowe przygotowywane są na bazie najlepszej jakości, wyselekcjonowanych składników, których pochodzenie jest przez nas szczegółowo weryfikowane. Zupy w słoikach poddajemy pasteryzacji, dzięki której przedłuża się ich termin przydatności do spożycia przy jednoczesnym zachowaniu smaku i zapachu.