Zasady diety ketogenicznej są nietypowe, ale proste. Głównym źródłem energii stają się tłuszcze i białka. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów w posiłkach, organizm wchodzi w tak zwany stan ketozy. Nasze gotowe dania keto sprawiają, że zmiana diety jest banalnie prosta. Nie masz pomysłu na posiłki z diety ketogenicznej? To już nie problem – zapoznaj się z naszymi keto wekami:

Dieta keto – dania obiadowe do podgrzania

Dania ketogeniczne opierają się głównie na mięsie, w tym wołowinie i wieprzowinie. Należy zwiększyć ilość przyjmowanych tłuszczów, ale spokojnie – są to w pełni zdrowe tłuszcze. Można także jeść warzywa niskowęglowodanowe i owoce w niewielkich ilościach. Chętnie używamy ich, aby dodać naszym wekom aromatu i smaku.

Gotowe dania keto – szeroki wybór w sklepie Wekownia

Nasze gotowe dania keto sprawią, że nie będziesz musiał marnować wielu godzin na przygotowaniu posiłków. Nigdy wcześniej nie byłeś na diecie ketogenicznej? Nie wiesz jak dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych? Dzięki szerokiemu wyborowi w sklepie Wekownia na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Dania obiadowe ketogeniczne

Gotowe dania keto to świetny pomysł na obiad. Nasze posiłki są bez cukru (nie jest on wskazany w diecie ketogenicznej). Unikać powinieneś między innymi także:

  • – produktów zbożowych i wytworzonych z mąki;
  • – gotowych sosów z dodatkiem konserwantów;
  • – nasion roślin strączkowych.

Smarowidła ketogeniczne

Dieta ketogeniczna w formie smarowideł? Dlaczego nie! Oferujemy także zestawy specjalnych keto smarowideł, które są doskonałym dodatkiem do wielu codziennych posiłków. Wieprzowina, pasztet z gęsi, a może pasta wątróbkowa? Skosztuj naszych wyrobów i znajdź swojego faworyta!

Dieta ketogeniczna – co oprócz posiłków?

Zastanawiasz się, kto może skorzystać z diety tłuszczowej? Interesuje Cię nie tylko dieta, ale też zróżnicowany styl życia? Dieta keto przeznaczona jest dla osób, których celem jest zrzucenie kilku kilogramów. Ten sposób odżywiania się jest bezpieczny, ale mimo wszystko zalecamy nadzór dietetyków.

Z jakimi ćwiczeniami połączyć dietę ketogeniczną?

Nasze wekowane dania ketogeniczne zadziałają na Ciebie jeszcze lepiej, jeśli połączysz je z treningiem hipertroficznym i wytrzymałościowym. Z drugiej strony nie zaleca się ćwiczeń siłowych, ze względu na niską zawartości glikogenu w mięśniach.

Zestawy dań keto – zrób zapasy na dłużej

Zachęcamy również to zamówienia naszych zestawów dań ketogenicznych. Dzięki nim zaopatrzysz się w jedzenie na dłużej. Smacznego!