Zwroty

 1. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru i ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia odstąpienia od umowy zwrócić Produkt Sprzedawcy.
 2. Zwracany produkt prosimy przesyłać na adres:
  Wekownia
  Wólczańska 128/134, 90 – 527 Łódź
 3. Do przesyłki należy dołączyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy.
 4. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient, chyba, że strony uzgodnią inny sposób zwrotu – w ciągu 10 dni kalendarzowych od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Klient ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy zwrócić Produkt Sprzedawcy. Sprzedawca zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).
 5. Nie ma możliwości zwrotu Produktu przygotowanego na specjalne zamówienie Klienta – według specyfikacji Klienta.
 6. Nie przyjmujemy paczek przesłanych na nasz koszt lub za pobraniem
 7. Przy zwrocie Klient pokrywa koszty przesyłki.

Reklamacje

 1. Wszystkie produkty sprzedawane w sklepie internetowym są nowe.
 2. W przypadku posiadania przez produkty wad, w szczególności o charakterze niezgodności towaru z umową, reklamacje, zgodnie z obowiązującymi przepisami, można składać przesyłając reklamowany produkt, wraz z dowodem zakupu i wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym (formularz do pobrania z linku poniżej) na adres:
  Wekownia
  Wólczańska 128/134, 90 – 527 Łódź
 3. Prosimy o wysyłkę jedynie przesyłką kurierską, doręczaną do rąk własnych, a nie listem poleconym lub nierejestrowanym.
 4. Nie przyjmujemy paczek przesłanych na nasz koszt lub za pobraniem.
 5. Klient pokrywa koszty przesyłki.
 6. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.

Pliki do pobrania:

Formularz zwrotu

Kliknij ikonę lub nagłówek, aby pobrać dokument.