ŚWIECA SOJOWA FOREST PREMIUM 160g

29,00  z VAT

Opis

Zamknij oczy i poczuj, że jesteś pośrodku wspaniałego, starego lasu.. W świecy FOREST poczujecie fuzje zapachów: jodły, sosny, mchu, owoców leśnych, a wszystko wzbogacone aromatami liści ananasa i soczystych cytryn.

Piękny zapach i przyjemne światło naszych świec, wprowadzą wyjątkową atmosferę w Twoim otoczeniu.

Nasze świece są produktem rzemieślniczym. Począwszy od procesu tworzenia świecy poprzez pakowanie wszystko wykonujemy ręcznie.

Gramatura: 160g

 

Czas palenia: ~ 30h

 

O PRODUKCIE:

 

Wosk

Nasze świece wykonane są z naturalnego wosku sojowego. Jest on produktem wegańskim, a także  przyjaznym i bezpiecznym dla środowiska. Wosk sojowy jest w pełni biodegradowalny i nie wydzielający toksyn.

 

Opakowanie:  

Naczynia użyte do produkcji świec wykonane są ze szkła, dzięki temu, mogą być wtórnie wykorzystane. Część z nich pochodzi z naszych weków. Możesz nam zwrócić słoik, a my użyjemy go powtórnie. Każda z naszych świec jest pakowana w ozdobne pudełko dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent.

 

Knot:

Nasze knoty, wykonane są z 3 wiązek włókien z czystej bawełny. Ich odpowiednio dobrany rozmiar zapewnia stabilne i równomierne wypalanie się świecy na całej jej średnicy, brak kopcenia oraz wytwarzania się sadzy.

 

Olejki eteryczne:

Olejki użyte do produkcji świec komponowane i wytwarzane są przez firmę French Color & Fragrances  – światowego lidera w zakresie produkcji barwników i zapachów dla branży świecarskiej. Dzięki precyzyjnie dobranym proporcjom  tworzą niesamowitą atmosferę, dają długotrwały, bardzo intensywny i przede wszystkim piękny zapach.

 

  • Wszystkie olejki posiadają CERTYFIKAT ZGODNOŚCI IFRA.
  • Zapachy są zgodne ze standardami IFRA i przepisami REACH
  • Posiadają wegański certyfikat o nie wykorzystywaniu w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt
  • Posiadają deklaracje NMAL NON – TESTING (TI/9/6)

 

Sposób użycia:

Aby świeca długo i pięknie się paliła pierwsze palenie powinno trwać ok. 3 godzin, żeby nie doprowadzić do tunelowania (wosk na ściankach szklanki). Po zgaszeniu i przed ponownym zapaleniem dotnij knot i usuń z niego czarny osad, tak żeby nie zabrudził świecy.

Informacje dodatkowe

Waga0,34 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ŚWIECA SOJOWA FOREST PREMIUM 160g”