pomoc dla ukrainy

Szanowni Państwo,

wszyscy z nas są z zatroskani sytuacją na Ukrainie. Zarówno w  Łodzi jak i w całej Polsce mieszka
i pracuje duża ukraińska wspólnota. To wspaniali ludzie, nasi sąsiedzi, przyjaciele, pracownicy,…. Wszyscy mają rodziny i bliskich na Ukrainie, część osób wraca walczyć o wolność i bezpieczeństwo.

Nasza Bawełniana rodzina, to międzynarodowa rodzina – dużą grupę naszych pracowników stanowią Ukraińcy. Obecna sytuacja jest dla nas bardzo ważna. Dlatego chcemy się z Wami podzielić kilkoma informacjami.

WspieraMY!

Przekazaliśmy do punktu zbiórki przy Urzędzie Miasta Łodzi ponad 300 słoików z oferty Wekownia: pożywne żurki, bigosy, zupy kremy,… Wybraliśmy to co naszym zdaniem będzie najlepsze w tej sytuacji…. Gotowe posiłki znajdują się na liście najbardziej potrzebnych w tej chwili produktów z objętej wojną Ukrainie! Udało nam się na tyle wcześnie przygotować nasze przetwory, że wyjechały pierwszym transportem do Lwowa.

W efekcie tej akcji, pomyśleliśmy, że każdy z Was może wspólnie z nami pomagać dalej:

Wy kupujecie weki w specjalnych cenach, z 30% rabatem – my pakujemy je w bezpieczne kartony, opisujemy w języku ukraińskim i dostarczamy do punktu odbioru przy UMŁ lub do najbardziej potrzebujących organizacji, które przyjęły uchodźców z Ukrainy. Możecie dokonać takich zakupów na www.wekownia.pl z kodem UKRAINA Forma dostawy „Pomoc Ukrainie – dostawa do UMŁ” zostanie wybrana automatycznie! Czekamy na Wasze zamówienia!

 

Bardzo wszystkim dziękujemy za dotychczasowe zamówienia weków w ramach akcji pomocowej. Dzięki Wam możemy przekazać prawie 280 dań gotowych! Bardzo dziękujemy za Waszą hojność i zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji jeszcze teraz!.

Ми з Вами!