Wielkanoc to najważniejsze święto dla katolików. Dla wielu z nas to niezwykle pracochłonny czas, tym bardziej, jeśli cenimy charakterystyczne elementy tych właśnie świąt. Do niezwykle ważnych należą tradycyjne dania wielkanocne, które z pokolenia na pokolenie są przygotowywane według sprawdzonych, klasycznych przepisów. Aby smakowały tak, jak powinny potrawy wielkanocne powinniśmy przygotowywać z odpowiednich składników przy zachowaniu najważniejszych etapów ich przyrządzania. Niestety w dzisiejszych czasach nie każdy ma na to czas. A coraz częściej brakuje nam również wiedzy. Dlatego warto zdecydować się na prostsze rozwiązania. Równie smaczne. W naszym sklepie znajdziecie gotowe dania na wielkanoc, które z sukcesem zagoszczą na waszych stołach obok mazurka czy kolorowych pisanek.

Tradycyjne dania wielkanocne

Dania na święta wielkanocne mogą się różnić w zależności od regionu, w którym mieszkamy. Zapewne nie każdy słyszał o zupie chrzanówce czy studzieninie lub innych regionalnych potrawach. Są jednak potrawy na wielkanocny stół, które zagoszczą w niemal każdym polskim domu. Bez względu na to, w jakim rejonie się znajduje. Barszcz biały, żurek, biała kiełbasa, jajka faszerowane, mazurek czy babka wielkanocna, to najpopularniejsze dania na wielkanocny stół. Warto jednak pamiętać, że ich smak przede wszystkim zależy od dwóch czynników: jakości składników oraz sposobie przygotowania. Aby osiągnąć zadowalające efekty aromatyczno – smakowe, to nie warto wybierać drogi na skróty. Tym bardziej, jeśli nie jesteśmy wyposażeni w wiedzę, albo chociaż sprawdzone przepisy.

Gotowe dania wielkanocne na ciepło

W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe dania wielkanocne na ciepło, które w prosty i szybki sposób przygotujecie w swoim domu. Wasze zaangażowanie ograniczy się jedynie do podgrzania potraw i wyłożenia ich do odpowiedniego naczynia. Nasz oferta dań na ciepło obejmuje: bigos staropolski, zalewajkę z podgrzybkami, żurek z białą kiełbasą, chrzanem i podgrzybkami. Możecie zdecydować się na zakup pojedynczych słoików z potrawą, jak również na zestawy. Dzięki temu oszczędzicie czas, pieniądze i z całą pewnością stres związane ze staraniami, by wszystko finalnie było smaczne.

Ze swojej strony zapewniamy, że wasi goście docenią walory smakowe naszych dań, które przygotowujemy tylko z wyselekcjonowanych, wartościowych produktów. Cenimy jakość i tradycję. Dlatego nasze potrawy zaspokajają podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

Potrawy wielkanocne śniadanie

Dla wielu osób sam pomysł na dania na święta wielkanocne, które zaskoczą gości jest sporym wyzwaniem. Nie mówiąc już o przygotowaniu ich we właściwy sposób. Dlatego zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu, w którym znajdziecie: żurek, zalewajkę, bigos staropolski, kapustę wegetariańską, potrawy wielkanocne z prawdziwej gęsiny, konfitury z żurawiny i jabłek, staropolski pasztet czy gruszki w zalewnie. Idealne dania na śniadanie wielkanocne bądź świąteczny obiad. Dania na wielkanocny stół i przetwory przygotowane są przez doświadczonych kucharzy według sprawdzonych przepisów z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów.